FERIE ZIMOWE - OBÓZ NARCIARSKI W BIESZCZADACH  
Miejsce:Ustrzyki Dolne

Termin :
14-18.01.2019

Cena: 690 zł/os


Cena zawiera:

- transport - autokar
- zakwaterowanie Pensjonat Viking 4 noce http://viking-bieszczady.pl/ pokoje 2, 3, 4, 5 os.
-wyżywienie 3x dziennie (5x śniadanie, 5x obiad, 5x kolacja)
-pełną opiekę (wychowawcy, instruktorzy narciarstwa)
- 1x wejście na basen podczas pobytu (Ustrzyki Dolne)
-1 x wejście na halę podczas pobytu (Ustrzyki Dolne)
-ubezpieczenie KL, NNW
(10 tyś zł)

Cena nie zawiera:
-wypożyczenia sprzętu narciarskiego dla chętnych (koszt 160zł/ pobyt)
-Karnetu narciarskiego 4 dni - 200zł obowiązkowo w kopercie w dniu wyjazdu - (codziennie do 4 godziny szkolenia narciarsko-snowboardowego). w przypadku osób nie uczestniczących w zajęciach na stoku nie płacimy za karnet.

Możliwa płatność w 2 ratach:

pierwsza bezpośrednio po podpisaniu umowy 400zł,

druga do 5 stycznia 2018r. - 470 zł


Bieszczady zimową porą to świetne miejsce, by zaznać białego szaleństwa na stokach narciarskich. Przygotowaliśmy dla Was obóz w pięknych i mało uczęszczanych zimową porą Bieszczadach. Sprawdzony ośrodek, mała ilość osób na trasach narciarskich stacji “Laworta” z wyciągiem krzesełkowym, stacja narciarska “Gromadzyń” z dwoma wyciągami orczykowymi, czasami działa wyciąg “Mały Król”, trasy o różnym stopniu trudności zarówno dla stawiających pierwsze kroki jak i tych bardziej zaawansowanych, Dla osób nie posiadających własnego sprzętu narciarskiego mamy zaprzyjaźnioną wypożyczalnie.

Zakwaterowanie: Pensjonat Viking www.viking-bieszczady.pl dysponujący 100 miejscami noclegowymi w pokojach 1,2,3 i 4 osobowych (każdy z łazienką) oferujący domowe posiłki 3 razy dziennie. salę rekreacyjną, Pensjonat oddalony 500 metrów od wyciągów (Gromadzyń i Laworta) i 2 km od basenu krytego.

Stacja Narciarska Laworta: Wyciąg położony jest w pobliżu Ustrzyk Dolnych. Do dyspozycji narciarzy są trzy wciągi o łącznej przepustowości 2650 osób/godzinę. Największy wyciąg o długości 1300 m jest wyciągiem krzesełkowym (dwuosobowym). Mniejszy orczyk o długości 1250 metrów. Różnica poziomów wynosi w obu przypadkach około 250 metrów. Trzeci wyciąg jest doskonały do nauki jazdy. Orczykowa konstrukcja o długości 300 m zabiera początkujących narciarzy na wzniesienie o różnicy wysokości niewiele ponad 20 metrów. Stok jest dobrze przygotowany ratrakiem, trasy w razie potrzeby sztucznie dośnieżane, a nocą oświetlane.

Stacja narciarska Gromadzyń: Wyciąg znajduje się w Ustrzykach Dolnych – zimowej stolicy Bieszczadów. Położony jest na wzgórzu Gromadzyń w Paśmie Równi. Wyposażony jest w dwa wyciągi orczykowe (dwuosobowe) o długości 700 m, a także wyciąg talerzykowy o długości 300 m oraz 200 metrowy wyciąg mały.Dodatkowo w tym roku zostaną oddane dwa nowe wyciągi dla poczatkujących. Narciarze mają do wyboru zjazd trzema trasami o długościach 900, 800, 750 metrów. Ta ostatnia posiada homologację FIS na slalom. Stok jest oświetlony i zawsze dobrze przygotowany. Na miejscu restauracja. Przy dobrych warunkach narciarskich możliwość zjechania na nartach do ośrodka noclegowego.

Co zabieramy:
- sprzęt narciarski (przygtowany (po serwisie)- instruktorzy nie mają możliwości serwisowania nart lub deski) narty, buty, kask, kijki (możliwość wypożyczenia na miejscu)
- odzież (skarpety narciarskie, kalesony, spodnie narciarskie, koszulkę x2 (najlepiej termoaktywną), coś pod szyję (buff), bluza polarowa 2x, czapka, rękawiczki, x2 spodnie narciarskie, kurtkę narciarską, suszarki do butów w miarę mozliwości.
-strój kąpielowy, czepek, klapki, okularki. ręcznik, kosmetyczka (szampon, szczotka do zębów, pasta, krem z filtrem, krem do twarzy)
- dziecko proszę zapakować w jedną torbę + ewentualny sprzęt narciarski
-legitymacja szkolna - obowiązkowo.


Program:
10.02 (sobota) - godz 6 rano zbiórka ul. Słowiańska 6, wyjazd, zakwaterowanie około godz 13, obiad, sprawy organizacyjne - popołudniowe zajęcia narciarskie, kolacja, zajęcia integracyjne

11.02 -14.02
7.30 pobudka
8.15 śniadanie
zajęcia dopołudniowe
13.00- obiad
zajęcia popołudniowe
18.30 kolacja
zajęcia wieczorne

15.02 (czwartek)) - śniadanie, wykwaterowanie i wyjazd, powrót do Jędrzejowa około godz. 16.


Zajęcia z instruktorami w zależności od warunków pogodowych w bloku dopołudniowym lub popołudniowym (do 4h na stoku), w pozostałym czasie poza zajęciami na stoku wycieczka nad jezioro Solińskie, 2x wyjazd na basen, 1 x hala sportowa
Liczba miejsc ograniczona- zapisy -umowa - zgłoszenie kontakt poniżej.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY
Konrad Czarnecki
Mail:k.czarnecki@adrenalin-travel.pl
Tel. 791-51-60-80
NASZA MISJA
Adrenalin Travel powstało z połączenia pasji i marzeń ludzi, którzy kochają to co robią. Dzięki naszemu doświadczeniu pokażemy Wam świat z zupełnie nowej, nieznanej dotąd strony. Nasza kreatywność sprawi, że spełnimy wszystkie, nawet najbardziej wygórowane oczekiwania naszych klientów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych wyjazdów...
CREDITS
© 2006-2019 Adrenalin-travel
Wszystkie prawa zastrzeżone

DESIGN by Filip Korzycki
© 2006-2019 Adrenalin-travel Wszystkie prawa zastrzeżone
DESIGN by Filip Korzycki